مقالات

تعمیرات خانگی و مشکلات برقی آن

تعمیرات خانگی و مشکلات برقی آن

تعمیرات خانگی مشکلات برقی تعمیرات خانگی مشکلات برقی لازم است بدانید شما برای تک تک مشکلات برقی منزل خود ، نیازی نیست که با برقکار تماس بگیرید.

برخی تعمیرات خانه الکتریکی وجود دارد که شما می توانید توسط خودتان اداره کنید. و تنها شرایط لازم موضوع این است که هنگام تلاش برای تعمیر قطعات الکتریکی، باید مراقب باشید و با اقدامات لازم ایمنی مجهز شده باشید. در اینجا، ما به شما اطلاعاتی در مورد برخی از کالاهای الکتریکی ساده ارائه می دهیم که احتمالا می توانید آنها را بدون نیاز به کمک از یک برقکار، آنها را تعمیر کنید. همچنین، ما راهنمایی هایی در مورد نحوه تضمین امنیت در هنگام کار بر روی این موارد را به شما خواهیم گفت.

تعمیرات خانگی مشکلات برقی

همیشه قبل از اینکه دستانتان را بر روی هر یک از وسایل برقی قرار دهید، برق را خاموش کنید، زیرا هیچ وقت نمی دانیم که آیا این ابزار در قسمت داخلی آن آسیب دیده است یا خیر و چقدر می تواند خطرناک باشد. در این زمان امن ترین راه این است که آنها را جدا کنید، اگر دستگاه شما با یک پلاگین همراه  باشد. اگر دقت کافی را نداشته باشید، ممکن است دستگاههایی با خازنهای داخل آنها وجود داشته باشد و ممکن است به شما آسیب برساند. همچنین  بهتر است برای حفظ ایمنی خودتان ، فیوز را قطع کنید

در اینجا ما قصد داریم به بحث در مورد برخی از ابزار الکتریکی قابل تعویض که در خانه های خود استفاده می کنید و روزانه استفاده می نمایید بپردازیم. اینها شامل سوئیچ ها و لامپ ها می باشند که هر زمان که بخواهید خودتان می توانید اقدام به تعمیر آنها بنمایید. تعمیرات خانگی مشکلات برقی توسط خودتان

کلید برق:

آیا شما فکر می کنید که سوئیچ شما خارج از روند است یا کارآمد نیست؟ سپس زمان آن است که آن را تعمیر نمایید. شما می توانید سوئیچ های نور خود را تعویض و جایگزین کنید اگر شما یک  پیچ گوشتی و یک جفت انبردست داشته باشید، می توانید این کار را انجام دهید.

نکته مهم:

تعمیرات خانگی مشکلات برقی ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که این نوع سوئیچ تحت دسته زیر قرار می گیرد که قابل تعویض توسط هر کسی است. اجازه دهید ما نگاهی به انواع مختلف سوئیچ هایی که می توانید در خانه تعمیر کنید:

بیشتر بخوانید : مشکلات رایج برقی و راه حل های مورد نیاز

سوئیچ دیمر:

نصب این سوئیچ شبیه به یک سوئیچ معمولی است که برای هرکسی که دانش پس زمینه الکتریکی ندارد، می تواند این را فقط با دنبال کردن چند دستورالعمل ساده تنظیم کند.

سوئیچ تک قطبی:

این سوئیچ برای کنترل یک نوع دستگاه مانند فن یا نور استفاده می شود. این موردی است که به طور منظم در خانه استفاده می شود. و این در اینجا فهرست شده است، زیرا شما به راحتی می توانید این را تعمیر یا نصب کنید درست مانند یک سوئیچ نرمال.

سوئیچ دوقلو:

در خانه استفاده می شود، اما به عنوان یک اتصال برای یک دستگاه تنها که می تواند از دو مکان مختلف کنترل شود. شما تعمیر این نوع سوئیچها را نپذیرید، مگر اینکه یک متخصص برق با تجربه زیادی باشید. اجازه دهید از این نوع سوئیچ ها اجتناب کنیم زیرا اینها مواردی هستند که نیاز به تخصص و تجربه دارند

سوئیچ سه سوئیچ:

مجددا تقریبا شبیه به سوئیچ دوگانه است، این سوئیچ سه سوئیچ به شما اجازه می دهد تا یک سوئیچ واحد را از دو مکان مختلف کنترل کنید. اما، در اینجا، مجددا پیشنهاد می کنیم که از یک برقکار حرفه ای با تجربه برای کمک به تعمیر آن استفاده کنید.

سوئیچ چهار راه:

زمانی که شما یک اتاق واقعا بزرگ دارید، بهتر است که دو سوئیچ در مکان های مختلف در یک اتاق و همچنین سوئیچ دیگری برای یک ابزار مشابه در یک اتاق دیگر داشته باشید تا بتوانید آن را از سه نوع مختلف کنترل کنید مکان ها و این دقیقا یک سوئیچ چهار طرفه است. اما، دوباره، به شما هشدار می دهیم که این کار را با کمک یک برقکار ثابت یا نصب کنید زیرا زندگی شما ارزشمند است. تعمیرات خانگی مشکلات برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *