راهنمای خرید انواع سیم و کابل

دقت در خرید سیم های افشان البرز

خرید سیم های افشان البرز

خرید سیم های افشان البرز نیازمند افزایش اطلاعات درباره ی این محصول و دقت به برخی نکات است. به روز بودن اطلاعات افراد درباره ی این محصول باعث می شود که هنگام خرید دقت بیشتری به عمل آورند و در نتیجه ، سود بیشتری بدست آید. البته این سود لزوما مادی و اقتصادی نیست و ممکن است معنوی باشد.

خرید سیم های افشان البرز

به عبارت دیگر ، حس رضایت از خرید و آرامش روحی ، با خرید سیم استاندارد از شرکت سیم و کابل البرز ، حاصل می شود. علاوه بر آن ، هرچه اطلاعات ما راجع به سیم و کابل برق البرز بیشتر باشد ، انتخاب ارجح تری را انجام می دهیم ، کالای با دوام تری را انتخاب می کنیم و رضایت خود و یا هر مصرف کننده ی دیگری را جلب می نماییم.

هادی سیم افشان البرز

موضوعی که باید در خرید سیم افشان شرکت کابل برق البرز به آن دقت دقت کنیم این است که هادی این سیم ها نیز مانند بسیاری از محصولات سیم البرز و وسایل الکتریکی ، از جنس فلز مس می باشد. (پیش از این اطلاع داشتید که با توجه به نوع محصولات و کارایی آن ها ، جنس هادی می تواند مس یا آلومینیوم باشد).

هادی آلومینیومی قیمت پایین تری نسبت به مشابه مسی آن دارد. پس باید دقت داشت که اگر هنگام خرید متوجه وجود آلومینیوم در سیم شدید و از طرفی ، در طرح هدفتان به سیم و کابل البرز الکتریک نور نیاز داشتید که از جنس مس باشد ، در خرید خود بیشتر دقت نمایید.

عایق سیم البرز

عامل دیگر که باید مورد توجه قرار گیرد ، عایق سیم و کابل برق البرز الکتریک است. این عایق ها از جنس PVC نوع C می باشند. عدم وجود این پلیمر به عنوان عایق سیم می تواند تاثیر محسوسی در قیمت نهایی سیم داشته باشد و آن را ارزانتر از سیم های استاندارد شرکت کابل برق البرز الکتریک نماید.

عوامل دیگر البرز

عوامل دیگری نیز در پایین یا بالا بودن قیمت سیم افشان موثر هستند که به اختصار به آنها می پردازیم:

– دستمزد نیروی انسانی شرکت تولید کننده ی سیم و کابل: هرچه تولید یک محصول به عوامل بیشتری نیاز داشته باشد ، قیمت نهایی آن محصول بالاتر خواهد بود.

– منابع انرژی به کار رفته در تولید این محصولات: بعضی از محصولات نیاز به گذر از چندین چرخه ی ترکیب و فرم دهی دارند که همین امر نیاز به منابع انرژی را بیشتر می کند و قیمت بالاتر می رود.

– استهلاک ماشین آلات و دستگاه ها مرتبط با ساخت این سیم ها: مانند عامل پیشین ، هرچه تعداد سیکل های تولید که محصول بیشتر شود ، به ماشین آلات بیشتری نیاز دارد. تعداد بیشتر ماشین آلات منجر به بالا رفتن استهلاک می گردد. در نتیجه ، قیمت افزایش می یابد.

عواملی که در بالا به آن اشاره گردید ، جزو عوامل موثر در قیمت سیم افشان به حساب می آیند.

بیشتر بخوانید : در مورد کابل کواکسیال بیشتر بدانید

 

 

یک نکته ی مهم درباره سیم افشان

یک نکته ی دیگر در خرید سیم و کابل وجود دارد که غالبا از دید مشتریان به دور می ماند اما شرکت های تولید کننده بر روی آن تاکید دارند و آن مسائل مربوط به حمل و نقل محصولات می باشد. به عبارت دیگر ، فاصله ی کارخانه ی تولید کننده ی سیم و کابل با بازار توزیع می تواند تعیین کننده ی مهمی در قیمت کابل البرز الکتریک باشد.

این یعنی فروشندگان و توزیع کنندگان هزینه ی زیادی برای حمل و نقل محصولات متحمل نمی شوند و هرچه نمایندگی سیم برق البرز الکتریک نزدیک تر باشد ، قیمت نهایی خرید سیم البرز الکتریک پایین تر خواهد بود. گاهی هزینه های بالای توزیع باعث می گردند تا هزینه ای که خریدار برای خرید یک محصول می کند چندین برابر هزینه ای باشد که تولید این محصول آب خورده است.

با رعایت موارد گفته شده و یا خرید سیم و کابل البرز الکتریک نور ، افراد با نیاز های مختلف می توانند رضایتمندی بیشتری در قبال خرید خود داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *